ОКУПОВАНА БАЛАКЛІЯ ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ!
З перших днів війни окупанти ведуть нищівний вогонь по житлових спорудах, вчиняють військові злочини, розстрілюють цивільних. Через постійні обстріли люди вимушені жити у підвалах! Пенсіонери потребують ліків, діти потребують дитячого харчування, підгузків та засобів особистої гігієни!
Студентський волонтерський штаб профбюро ІГСН Львівської політехніки ініціює збір коштів та гуманітарної допомоги для жителів Балаклії! Закликаємо всіх небайдужих долучитися, переказавши будь-яку суму на наші рахунки. Навіть 5 грн можуть врятувати чиєсь життя!
Моно: 5375411503547833
Приват: 5457082220464130
Просимо також приносити все необхідне до нашого штабу на Горбачевського 18, а саме:
Їжа: ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ, ВОДА, їжа швидкого приготування, крупи, каші, макаронні вироби, консерви (м'ясні, рибні), ковбаси, сосиски, сир, олія, чай, кава, цукор, сіль, сухофрукти, печиво, снеки, солодощі, картопля, овочі, фрукти (такі, що не зіпсуються при транспортації) тощо.
Засоби гігієни: підгузки дитячі/дорослі, вологі/сухі серветки, мило, прокладки, зубні пасти/щітки, шампуні, гелі для душу, станки для гоління тощо.
Ліки: противірусні, жаропонижаючі, антибіотики, кровозупинні, заспокійливе, знеболюючі, бинт, вата, від хвороб серця і всі, що можуть знадобитися в умовах проживання у холодному підвалі.
Інше: свічки, ліхтарики, батарейки, сірники, одноразовий посуд, корм для тварин, павербанки, продовжувачі, сигарети тощо.