ОКУПОВАНА БАЛАКЛІЯ ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ! З перших днів війни окупанти ведуть нищівний вогонь по житлових спорудах, вчиняють військові злочини, розстрілюють цивільних. Через постійні обстріли люди вимушені жити у підвалах! Пенсіонери потребують ліків, діти потребують дитячого харчування, підгузків та засобів особистої гігієни! Студентський волонтерський штаб профбюро ІГСН Львівської політехніки ініціює збір коштів та гуманітарної допомоги для жителів Балаклії! Закликаємо всіх небайдужих долучитися, переказавши будь-яку суму на наші рахунки. Навіть 5 грн можуть врятувати чиєсь життя! Моно: 5375411503547833 Приват: 5457082220464130 Просимо також приносити все необхідне до нашого штабу на Горбачевського 18, а саме: Їжа: ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ, ВОДА, їжа швидкого приготування, крупи, каші, макаронні вироби, консерви (м'ясні, рибні), ковбаси, сосиски, сир, олія, чай, кава, цукор, сіль, сухофрукти, печиво, снеки, солодощі, картопля, овочі, фрукти (такі, що не...
Привіт! З початку заснування нашого штабу 1 березня, ми регулярно надаємо допомгу переселенцям та військовим у вигляді гуманітарної допомоги, яка спонсорується та отримується за рахунок усіх небайдужих. Враховуючи відносно тривалий час функціонування нашої організації, сьогодні ми вперше публікуємо інформацію про результати нашої діяльності на окремому незалежному веб ресурсі та плануємо робити такі публікаці надалі. Таким чином, кожен, хто матиме певні сумніви щодо добросовісності та ефективності штабу, зможе їх безслідно розвіяти :) Що ж, 9 квітня ми успішно відправили набори розгрузок та тактичних рукавиць військовим у Київській області. Також, завдяки пожервуванням наших друзів з-за кордону, ми змогли придбати харчових продуктів на 12 тисяч гривень та відправити їх на підтримку внутрішньо переміщеним осібам у Харкові. 10 квітня ми закупили харчів на 11 500 гривень для шалтеру з ВПО у місті Дніпро, що повід...